NEUROFEEDBACK GYŐR

RÉSZMUNKAIDŐS
ÁLLÁST HIRDET

a következő munkakörben

Pozíció:  Neurofeedback tréner

Feladatok:

  • Neurofeedback tréning lebonyolítása
  • A tréninggel kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás a kliensekkel
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Jogosítvány és vezetői készség esetén kihelyezett tréningek végrehajtása fejlesztő és oktató intézményekben, távoli településeken

Alapvető elvárások:

  • Készség emberekkel foglalkozásra – gyermekekkel, felnőttekkel, idősekkel;

KÜLÖNÖS TEKINTETTEL:

értelmileg akadályozott gyermekek

  • Rugalmasság, kreativitás, kimagasló problémamegoldó és kommunikációs képesség, jól kooperáló, empatikus személyiség
  • Hajlandóság kliens igény esetén, szombati munkavégzésre (délelőtt)

Feltételek:

  • Diploma
  • Elsődlegesen: humán / egészségügyi / szociális terület (pl. gyógypedagógus, mozgásterapeuta, pedagógus, óvodapedagógus, diplomás ápoló, pszichológus, orvos, sport, stb.)
  • Ha más diploma van, akkor plusz képzettség vagy szülői jártasság a tréning legfőbb célcsoportjainak tünetkörében (ADHD, autizmus, viselkedészavarok, értelmileg akadályozottság stb.) – egyéni elbírálás

Előny, de nem feltétel:

  • Jogosítvány
  • Győr vagy Győr környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • „Első fecskeség” a jövő forradalmian hatékony idegrendszeri fejlesztőterápiájában
  • Jó hangulatú, szakmailag igényes csapat
  • Kényelmes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás kezelés, mert ez csapatmunka
  • Továbbképzési lehetőség más neurofeedback technológia és biofeedback területen

Munkavégzés helye:

  • Győr – Szabadhegy – Neurofeedback Központ
  • Kihelyezett tréning esetén Győr területe és környéke

Munkaidő/Időbeosztás:

  • Részmunkaidő – kb. 14:00 órától, nem minden nap, szükség esetén időnként szombaton főként délelőtt
  • Pedagógusi / gyógypedagógusi főállás esetén kitűnő lehetőség

Munkakezdés ideje:

  • Szeptember eleje
  • Előzetes hospitálás augusztusban előfeltétel

Jelentkezési határidő:

  • 2018. július 30.

Elbírálás:

  • 2018. augusztus 15.